ЧАСЫ

Главная » Статьи » Итоги тура

Итоги 2 тура

Итоги второго тура.

Олимп 2-2 Кириковка        Опять эти соперники встречались между собой. И снова Олимп забил первыми. Пропустив два мяча, гости кинулись отыгрываться. Первый мяч отыграли с пенальти, а второй после хорошей атаки. За Олимп дважды отличился Рогальский Александр. Который никогда не отличался высокой результативностью............

Куземын-Агро 2-1 Нива        А здесь сюрприз. Куземын, который не смог выиграть у Ворсклы! Обыгрывает Ниву ещё в первом тайме. Предвкушение полуфинала Кубка. Как вам такая репетиция?

Луч 2-4 Чупаховка     После первого тайма счёт был 0-1. Но когда во втором тайме уже было 0-4, гости немного расслабились, за что и получили двушку. Хочу отметить вратаря гостей. Который не играл около трёх лет. Но в нужный для команды момент, не отказал и помог Чупаховке выйти на первое место в турнирной таблице.

София 4-4 Ворскла       А здесь триллер. За Ворсклу на воротах стоял полевой игрок. Капитан команды. Ворскла выигрывала 1-3 но не смогла удержать победу. Причём уже второй матч кряду за Чернетчину забивает Тараненко Иван, которому на минуточку 46 лет. Мои аплодисменты!!!А в Софии выделю Мостового Владимира, который превращается в настоящего лидера молодёжи. А результаты будут, это видно.

ФК Софія(Комиші)- ФК Ворскла(Чернеччина)
Рахунок 4:4
Голи: Свинаренко Станіслав, Фалько Олександр, Мостовий Володимир-2
.Суддя -Дідов Олександр.
Гра в першій половині тайму проходила в середині поля, переваги не мали ні господарі, ні гості. На 20 хвилині після декількох вдалих атак рахунок відкрили гості. Господарі не збиралися відсиджувати в захисті, а впевнено пішли в атаку.Буквально хвилин через 5 після кутового головою впевнено зіграв Фалько Олександр 1:1 Господарі продовжували атакувати,гості використали контратаку і забили 2 гол. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:2 на користь гостів.
Другий тайм також розпочався з перевагою господарів, але забували про захист і наступили вдруге на одні й ті самі граблі. Команда Ворскла чудово вийшла в атаку і реалізувала свої можливості 1:3. Команда Софії зрозуміла,що втрачати нічого, і всією командою пішли в атаку. Чудовим ударом з-за штрафної в дальній кут від голкіпера пробив Станіслав Свинаренко,гол 2:3.На цьому господарі не зупинилися,а продовжували атакувати гостів. При подачі кутового господарів чудово на відбирання встиг Мостовий Володимир, 3:3.Команда Ворскла подавала штрафний, воротар господарів застряг в болоті,яке утворилося внаслідок поганої погоди та не встиг забрати м`яч.Цією помилкою чудово скористався нападаючий Ворскли 3:4.Гравцям Софії довелося розпочинати все спочатку. За не сильних атак гравці Ворскли заробили одинадцятиметровий,тобто пенальті.Точним ударом в правий кут не зміг реалізувати воротар Софії - Омаров Ігор,відбив пенальті.І швидкою контратакою Софічани пішли вперед. На 88 хвилині сильним ударом в кут Мостовий Володимир залишив 4:4.Так матч закінчився.Гравці ФК Софії дякують всім жителям с.Комиші,що прийшли підтримати команду,було дуже приємно.